Peugeot 307 2.0 (16v) dizell -04

Shitet nga: Ariani 03 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Peugeot 307
2.0 (16v) HDI
6 Shpejsi + R
Viti i Prodhimit 2004
Regjistrim i par 01-09-2004
Regjistrim RKS 17-05-2015
Posedon:
Klimatronic
Abs
Esp
Timon servo
9 Airbages
Alarm
Centrall
Hpje qendrore
4 gjomat me rrym
Panoram
Bordcompjuter
Tempomat
CD Play
Komanda te radios ne timon
Pasqyret elektronike
4 gomat e reja + rezev 1
I Servisuar komplet vaj filter
Seti komplet i ri Korp llamell zamajc i ndruar me daten 18-03-15
Vetur familjare
Vetura eshte ne gjendje shum te mir mekanike si dhe optike
Ndrim i mundshem nese me konvenon,Me ndrim qmimi 5400
Vlen te ceket hipotek nuk osht garantoj per gjitha dokumentat
Per me shum inf.
049191526

044165245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim