Peugeot 307 2.0 HDI me KLIM -03

Shitet nga: Blertan Gashi 08 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte e ardhur nga Gjermania, ne Gushte 2014 eshte doganuar dhe regjistruar ne KS.Vetura eshte ne gjendje teknike shume te mire .Posedo:Klim,ABS,Airbag.Sensor te shiut, Dritareve me rryme.Ne gjermani e ka te kryer kompet Servisin Ndrrimi i rrypit te motorrit,frejte me disce,auspuhin e ri etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim