Peugeot 307 dizel -03

Shitet nga: Bajram 04 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes automjetin Peugeot 307 2.0 Diesel i porsa ardhur nga Austria
Automjeti posedon :klimatronic Abs Xhama elektrische 7 ulse panoran si dhe gjith tjerat te mundshme qe i posedon nje vetur
Automjeti eshte ne nje gjendje superiore qfardo testi eshte i mundshem si dhe posedon liber servisi !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim