Peugeot 405 karavan -89

Shitet nga: xxxx 20 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes veturen peugeot 405 ne gjendje te regult.Motorın e kam ndrru dhe vajın e kam ndrru.Rregjıstrımı derı ne 22.08.2015..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim