Peugeot 1007 dizel -06

Shitet nga: Buci 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 1007
Shitet pezho ne gjendje shume te mire viti i prodhimit 2006 , me dogan dhe homologim te paguar , 1.4 HDI shume ekonomik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim