Shitet Vetura me dy par fellne Ver dhe Dimer-DIZEL

Shitet nga: Minafir Berisha 21 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
Shitet vetura e doganuar vitin e kaluar e ardhun nga Zvicra eshte regjistrimi i dyt eshte ne gjendje shum te mir,nuk eshte e lanun ne hipotek permban dy par fellne me goma te veres dhe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim