Shitet makina peugeot boxer

Shitet nga: Rraman Sopaj 02 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 205
Shitet makina ne gjendje te mir fizike dhe me qmim te volitshem mund te thirrni edhe 049411837
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim