peugeot 205

Shitet nga: peugeot 09 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 205
Shes peugeot dizell 205
Eshte ne gjendje shum te mir . Me hargjime shum te vogla . Ka dhe regjistrim . Dhe ne qmim shum te lir . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim