Shitet peugeot 206 , 1.4 HDI , Dogan + homologim

Shitet nga: Buci 06 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet peugeot 206 ne gjendje jashtezakonishte te mire , 1.4 HDI , 137.000 km te kaluara me liber servisi , me klime , preardhja prej zvicres , me 4 goma te reja , dogan dhe homologim te paguar , viti i prodhimit 2009...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim