Peugeot 207 hdi -09

Shitet nga: ....... 03 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Shitet peugeot 207 1.6 hdi eshte shum gjendje te mir dhe eshte i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim