Old Timer Peugout 304, viti 1971

Shitet nga: Peugout 18 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 304
Shes veturen Old Timer Peugout 304 Cabriolet, viti i prodhimit 1971, benzin 1.3. Me km origjinale dhe ne gjendje perfkete dhe me gjitha paisje origjinale.

Per me teper :
044119075
049119075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim