Peugeot 306 1.4 Benzin 11.08. -95

Shitet nga: Faton Bytyqi 09 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shitet Peugeout 306 1.4 Benzin rexh deri me Daten 08,2016 edhe 8 muaj , hipotek nuk esht perkthimi behet menjer , goma te reja te dimrit qe 3 muj ja kom qit me nxeh punon Shum mir ,asht tip top kusha ka nevoj per ni makin ekonomike dhe te vogel

NDRRIM nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim