Peugeot 306 1.6 -95

Shitet nga: skender 09 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
pezho 306 1.6 benzin e regjistruar rks derine janar 2016 posedon klim ac funkcionale xhamat me rrym etj ne gjendje te mire teknike dhe optike tel.044141132
viber 044141132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim