Peugeot 306 1.9 dizel -01

Shitet nga: Peugeot 306 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 070 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shitet peugeot 306 1.9dizell i thjeshte ne gjendje te mire viti 2001 karavan hargjime shum te vogla,regjistrim edhe 2muaj.Bejme dhe nderrim me vetura me te lira dhe me te shtrejta shtoj pak pare varet se qka ofrohet.Qmimi me nderrim 2650euro.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim