PEUGEOT 307 1.6 2006

Shitet nga: Taulant 18 Mar 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307

Çmimi : 3 800€
Kategoria : Vetura
Modeli : Peugeot 307
Ngjyra : Kaltert
Nr. i dyerve : 5
Lloji i veturës : Automjet
Marshi : Manual
Karburanti : Naftë
Kilometrazha : 250,000
Motori (kubik) : 1600
Viti : 2006
Përshkrimi : PEUGEOT 307 1.6 dizel(naft)

•MANUAL•
•KLIM DY ZONALE•
•TIMON ME LEVIZJE POSHT E LART•
•KOMANDA NE TIMON•
•SENZORA TE SHIUT•
•SENZORA MRAPA VETURES•
•DRITA MJEGULLE•
•ABS DHE ESP•
•AIR BAG•
•ME CENTRALL•
•XHAMA PARA DHE MRAPA ME NXEMJE•
•PASQYRET ME RRYM•
•PASQYRET MBYLLEN PASI MBYLLET AUTOMJETI•
•MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE•
•DY QELSA ME TELEKOMAND•

Info ne 045/314/041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim