Peugeot 307 1.6HDI --06

Shitet nga: Valbon Takijaxhiu Dje 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Vetura eshte ne gjendje perfekte tiptop 1.6hdi diesel motori ne gjendje te mir i mirmbajtur servisat e kryera rrypin e motorit dhe shum sene tjera te ndrume nuk ka nevos pwr asnje investim gomat reja 4copat bateria e re bejm edhe ndrime me ndoji mercedes e c clas. bmw e60 530

Per ma shum info +38345666092 (viber watsup)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim