Peugeot 307 Diesel

Shitet nga: Bajram 25 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet vetura Peugeot 307 Diesel 2000cm3 si dhe posedon te gjitha qe i perket nje veture si klimatronic Abs Servo etj etj siq shihet ne fotto posedon Panoram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim