Peugeot 307 HDI

Shitet nga: Alban 04 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet vetura Peugeot 307 HDI.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire.
Servisi eshte bere çdo here ne Peugeot,dhe te gjitha jan dokumentuar ne liber te vetures. Së fundi i jan nderruar frenat komplet para edhe mbrapa ......
E shume e shume gjera te cilat nuk i kam shkruar!!!
Makina eshte e çlajmeruar dhe te gjitha dokumentat me gjith makine mund ti merrni menjehere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim