Shes dhe Nderroj

Shitet nga: Imer sulaj 22 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
shes peugeot ne gjendje te mir teknike
viti i prodhimit ne fund te 2003 2.0 HDI
shpenzimet 4.8 magjistrale ndersa
5 lokal

bej nderrim edhe me golf 4 nese eshte shum i mir ekonomikisht

per informata 044 479 164 ose045 531 039 ose 049 380 518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim