Peugeot 309 -93

Shitet nga: Xxx 24 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 309
Shes veturen peugoet 309 1,6 vetura posedon kater muaj regjistrim pak esht vozitur kilometrat e veta i ka pak tkalume hec shum fort gjamat me rym shiber centrall goma dimri rotkaplet orgjinal te vetat kater copa michelin vetura esht shum e shtrengume dhe e paster hargjimet e vogla servisin ja kam bo verejtje hipotek nuk asht perkthimi bahet mrena ditej ju mirpresim qmimi sipas marveshjes nr 044 216 391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim