Peugeot 406 -00

Shitet nga: peugot 16 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Shitet peugot 406 dizel 2.0 litra motorro vetura asht teper komode dhe e rujtme si karosori ashtu edhe motorr klimatronik viti 2000 me kret serviset e kryara ne zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim