Peugeot 406 ne gjendje shume te mire shitet urgjen

Shitet nga: Jetmir 05 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Veture familjare, me shpenzime minimale, nje vjet regjistrim, ne gjendje shume te mire brenda, jashte dhe motor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim