Peugeot 807 -04

Shitet nga: 044 632 593 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 807
Shitet peugeo 807 rks deri gusht 2016 , 2.0 HDI ne gjendje shume te mire prejardhja nga gjermania i doganuar dhe rexhistruar ne gusht , dual klimatronik , xhamat te erresuar fabrikisht i shkrun ne libreze , me 7 ulse i rexhistruar ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim