pezho boxet dhe vw lt 35

Shitet nga: amir luma 10 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Boxer
Shitet pezho boxer 2,8 disel viti 2002 me 7 ulese, per pune
vw. Lt 35 2,8 disel viti 1999 me 3 ulese
jane te padoganuara
Qmimet 3700 euro per njesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim