Peugeot DIESEL 10 RKS TOP

Shitet nga: nura 22 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
TUNG

SHES Peugeot pickup diesel viti 2002 gjendje perfekte
me goma te mira dhe shum shpenzime te vogla

Qmimi 1750 Eruo

Nura 045666566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim