u shit malli mitr shitet shpejt

Shitet nga: peugeto 09 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet pikapi 1997 esht i regjistruar rks ka regjistrim dhe 11 muaj shum I rujshem so mrena ashtu dhe jasht bajm dhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim