Porsche Cayenne 3.2 benzin -04

Shitet nga: bekim 15 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina eshte ne gjendje te mire motorike e gjenerike..me xhama ti zinj origjinal..tapiceri bezhe ne kafe...automat dhe me marshe ke timoni..me navigator dhe tel..per me shume kontak ne nr e tel 00355682082800 eshte viber dhe wtcap..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim