Porsche Cayenne v6 Full options + extra -07

Shitet nga: Redi 27 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Karburanti: Benzin

Ngjyra.....: e bardhe

Kamjo......: tiptronik+Automatik

Ftohja.....: Kondicioner/Klima 2 zona

KM.........: 160.000

Porsche Cayenne 3.6 V6 Benzin (290 HP )Ngjyre i bardhe ,kambio atomat+ TipTronic (ndrimi marsheve ne timon ),Bazha panoramik ,kondicioner klima,abs ,srs,mbydhje qendrore xham elektrik dhe te zi Origjinal te shenuar ne leje te qarkullimit xhama te homologuar Navigator Ngrohje sendilesh Etjr Disjet e Porsche 2012 + Goma te reja Continental 04/2014 te sapondruara Te gjitha sherbimet e sapo kryera Me liber sherbimesh
Vetem shitet
Makina mdodhet ne DURRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim