RENAULT KANGO 1.9 DIZEL ME DOGAN +HEMOLOGIM -99

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Ocasion Center Shaqa 25 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
Renault kango 1.9 dizel me dogal dhe hemologim ne gjendje te mir teknike,ende i pa regjistruar ne Ks.
NDRRIM I MUNDSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim