Ranault Clio 1.2 Benzin-99 - edhe me nderrim

Shitet nga: Artan 11 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte shume e rujtun dhe ne gjendje te rregullt. Ka regjistrim deri ne Janar, 2016. Posedon goma te reja te dimrit, gjithashtu edhe te veres. Bejme ndrrim te mundshem me ndonje veture me te madhe dhe me te re.

Telefonatat pas ores 16:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim