Renault Clio benzin -99

Shitet nga: DAVID 28 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
kerrin siq e shin ne foto asht i rujtum pak i perdorum i ardhur nga slovenija 1.2 ka nevoj per ballansim dhe regllaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim