Renault Laguna benzin -03

Shitet nga: Elbasani 10 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Komuna: Prizren
Shes urgjentisht veturen e tipit Renaul te viti 2003 benzin dhe eshte i regjistun per here te pare ne KS dhe qe 3 muaj eshte i regjistrur .
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim