Renault Master frigorifer 2002

Shitet nga: GAZMEND 08 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Renault Master me Kabin izoluese si dhe paisje ftohse .Frigo
Ne Gjendje Shum te Mir SI nga ana motorike po ashtu edhe paisjet ftohse jan shum ne funksion te mir
Nr Kontakt 044-237-600 qdo dit pune deri ne ora 20.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim