Renault Megane benzin -03

Shitet nga: Alban 16 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prizren
Renault Megane. Vitprodhimi i Muajit Gusht 2003-tes. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me te dhena te sakta dhe me pronar origjinal nga fabrika. Te dhenat e makines jan te sakta dhe per to Bleresi ka mundesi ti verfikoi kudo qe ai ka deshir. Makina eshte blere ne Renault Garazhd ne Oesingen Solothurn dhe posedon librin e servisit te cilin poashtu e ka pas te kryer rregullisht ne Renult.

Te dhenat e Makines jane keto;
1,Renault Megane 1,6 - 16V
2,Kilometrazha 66,370
3,Vitprodhimi - Gusht 2003
4,Fuqia - 113-Ps
5,Kater dyer
6,Sensor shiu - ( Ben rregullimin e shpejtsis se fsheave te gjamit ne baz te reshuarve,sipas nevojes)
7,Sensor dritave - Automatic dhe manul. ( Nese jan dritat automatik ato ndizen momentin e errsimit )
8,Sensor te pasqyrave - ( Pasqyrat e makines errsohen nese dikush mban driata e gjata pas jush )
9,Bord kompjuter me 6 CD changer- ( radio komandohet nga timoni plotesisht perfshir edhe ndrrimin e CD-ve) 10, Ndrrusi shpejtsive -Automatik dhe tiptronik-(mund te ndrrohen edhe vet duke perdororur sistemin tiptronik)

Makina Gjithashtu posedon Klimen dhe ka servisin e kryer te garantuar per 30,000 Kilometra. Ajo nuk ka nevoj per servisim edhe 24,000 killometra. Ka Goma te reja Dimri vitprodhim 2014 tipi Lassa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim