Renault clio dizel -02

Shitet nga: naser 21 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
shitet vetura renault clio vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe me regjistrim ks deri muajin e 9 qmimi 3200
dizel 1.5 per me shum info kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim