Renault espace 2.2 dizel -04

Shitet nga: luani 15 Qer 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Renault espace 2.2 dizel
i sapo doganuar dhe regjistruar
vetura e ardhur nga Zvicrra
te gjitha serviset i ka te kryera.
ka shpenzime ekonomike dhe eshte vetur familjare!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim