Renault Clio 1.2 Benzin -00 Ndrrim i mundshem

Shitet nga: Renault 08 Nën 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet ose mundesi ndrimi Renault Clio 1.2 Viti prodhimit 2000.
Korp Llamell te reja.
Eshte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht.
Makina gjendet ne Kosove per momentin,
Eshte me Tabela Shqiptare (Shqiperis).
Eshte ne gjendje te rregullt.
Siguracion Regjistrim deri me 03.11.2016.
Bëjë ndrrim me:
Golf 4 1.9TDI.
Opel Astra 1.7
Fiat Punto 1.9 Jtd
Bej ndrrim edhe me vetur pa dogan.
Per me shum kontakoni per mes imelles ose tel whats app viber +37745611080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim