Renault Clio

Shitet nga: renault 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes veturen ne gjendje te rregullt , 1.9disel , hargjime te vogla dhe shum e rujtur . Gjitha serviset me rregull per me shum info. 044 119 195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim