Renault clio 1.5 -02, 2500 euro

Shitet nga: Remzi 20 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes automjetin renault clio, 1.5 diesel. Autiomjeti:
- Ka klime funksionale dhe te mbushur;
- Ka servisin e kryer, para nje jave i eshte nderruar vaji, rripi dhembezor;
- Ka regjistrim deri ne muajin mars te vitit 2017 (1 vit);
- Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim