RENAULT ESPACE 2.0 BENZIN -01

Shitet nga: shaqa 14 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
I ARDHUR NGA ZVICRRA ME DOGAN DHE HEMOLOGIM TE PAGUAR:
VITI: 2001
KM. 170.000.
7 ulse.
MUNDET EDHE ME KOMPENZIM:
ME DYER TE DHOMAVE
SHKALL;LAMINAT,PLLAKA PER BANJO;TERASA.
ME KAMJONET IVECO ETJ.
VIBER:+386-49-139811
EDHE 044-300 993 BESIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim