RENAULT Espace 2.0 16V Alizé

Shitet nga: Shukri Kamberi 13 Tet 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Automjeti ësht i DOGANUAR por i pa regjistruar asnjiher ne Kosovë
Posedon 7 ulse
Asht në gjedje të mirë dhe sipas maveshjes me Regjitrim të ri në ëmrin t`uaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim