Renault Espace

Shitet nga: EP 22 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Makina eshte ne gjendje shum te mir, si jasht ashtu dhe mbrenda, ka klim, xhamat elektrik, motorri asht ne gjendje te mir, 7 ulse, regjistrim ka derti ne Prill 2016. Shtija behet per shkaqe mosperdorimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim