Shitet Renault Espace me 7 ulues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tunca Tex 20 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Servis me rregullt me 7 ulues dhe punon me naft
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim