super vetur

Shitet nga: simon berisha 29 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Express
qmimi sipas marrveshjes dhe 9 muj regjestrim dhe bejm nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim