Renault Kangoo -02

Shitet nga: driton 13 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Vetura asht ne gjendje te rregullt me regjistrim pres bleres serjoz muni me ardh me pa motorrin e ka 1.9 shum ekonomik dhe shum stabil ne vozitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim