renault kangoo

Shitet nga: avdulla 29 Nën 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault ne gjendje te mir teknike i sa po ardhur nga Gjermania 5 ulese mund te hiqen dhe te perdoret si pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim