Renaul Laguna 1.9 dci

Shitet nga: samir 29 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Makina eshte ne gjendje shume te rregullt regjistrim ka edhe 8 muaj. Pasqyra automatike dhe xhama automatik gjitha i punojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim