Renault 2003 dci

Shitet nga: afrim 13 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
sher renaulr 2.2dci me klim tempomat bandash allomini xhysm lekur e ruajtur si mrena dhe jash me targa te zvicrres me libra te servisit komand ne timon 6shpetsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim