Renault LAguna 1.9dci

Shitet nga: Bekim 20 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes renault laguna 1.9dci ka tgjitha kontrollet e kryera eshte ne gjendje shum tmir karrosrin gjithashtu ngjendje shum tmri karrika lekur sistem frenimi ABS,Klim,sistem electronik te dritarev dhe dyerve ,AirBag,Drita Xenon,Sensor mbrapa. per meshum rreth automjetit kontaktoni 044304269.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim