Renault Laguna 2004

Shitet nga: Samir Refki Baxhaku 26 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes makinen renault shum i rujten makina eshte ne gjendje te mire teknike.
Makina posedon senzor te mrapem dhe senzor te shiut makina ka drita xenon presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim